» skok na hlavní menu


Skiareál Horní Domky – Lysá hora

Skiareál Horní Domky

Skiareál Horní Domky

Skiareál Rokytnice nad Jizerou – Horní Domky se rozkládá v Rokytnici nad Jizerou na jižních svazích Lysé hory v nadmořské výšce 630 – 1.315 m n.m. Svou rozlohou, ukázkovými sjezdovkami a vybaveností se může rovnat s nejlepšími lyžařskými středisky v ČR. Je oblíben především pro velkou různorodost a rozlehlost sjezdových tratí.

Snowpark:

Pro příznivce snowboardingu je připraven snowpark, který je vybaven několika skoky, různými překážkami a malým tyčovým vlekem. Je oblíben především u příznivců Freestyle.

Lyžařské vleky a sjezdovky:

Lyžařský areál Horní Domky poskytuje lyžařům a snowboardistům celkovou přepravní kapacitu 7.620 os/hod. díky dvěma čtyřsedačkovým lanovým drahám a šesti tyčovým vlekům. Nová lanová dráha Horní Domky vede z rohu parkoviště „u Rokytky“ k chatě Lovčenka. Druhá Lanová dráha na Lysou horu, která byla vystavěna v roce 1996 je ojedinělá tím, že jako jediná v ČR vede do I. zóny KRNAP. Její konečná stanice je nástupním místem na běžeckou Krkonošskou magistrálu.

Středisko je vybaveno technickým zasněžováním. Při nedostatku sněhové pokrývky pomáhá 90% sjezdových tratí zasněžit 7 děl a 11 tyčí.

Služby ve skiareálu:

  • Areál nabízí další služby, které jsou dostupné buď přímo v areálu nebo v jeho bezprostřední blízkosti. Jsou to půjčovny lyžařského vybavení a skiservisy, restaurace, rychlá občerstvení, lyžařské školy, paragliding, horská služba, skibus.
  • Parkování je zajištěno na třech centrálních parkovištích. Z dvou z nich přibližuje lyžaře do areálu Skibus.

Skiareál Horní Domky je oceněn 5 hvězdičkami a je členem SKIREGION.CZ.

Aktuální provoz skiareálu:

českyenglishdeutschpolskihollandrusky

Multimedia

Slevy a výhody

  • 15% sleva na půjčovnu lyží
  • 10% sleva na lyžařskou školu
  • 50% sleva na saunu Více»

Hledat