» skok na hlavní menu


Rokytnice nad Jizerou – horské středisko Krkonoše

Panoramatická mapa Rokytnice nad Jizerou

Panoramatická mapa Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou jsou hory vždy v dosahu, stejně jako pramen Labe, Huťský vodopád, či další známá rekreační střediska Harrachov, Mísečky a Špindlerův Mlýn.

Rokytnice nad Jizerou je lyžařské, rekreační, turistické a sportovní centrum západních Krkonoš. Středisko leží v malebném údolí, dominantu zde tvoří hřeben Lysé hory a Kotle, který se vypíná až do výše 1434 m n.m. Skiareály v Rokytnici nad Jizerou poskytují výborné lyžařské i turistické trasy. Na hřebeny okolních kopců a hor vede 24 lyžařských vleků, sedačkové lanovky, mnoho turistických zimních tras. Pro lyžaře jsou zde kvalitně upravené sjezdové tratě, při nedostatku sněhu jsou připravena sněhová děla. Pro vášnivé lyžaře je zde možnost večerního lyžování. Také vyznavači běhu na lyžích tu najdou „to své“. Lyžařské školy a půjčovny lyžařských potřeb doplňují vybavenost Rokytnice nad Jizerou.

Letní Rokytnice nad Jizerou

Letní Rokytnice nad Jizerou

Letní Rokytnice nad Jizerou nabízí nepřeberné množství letních značených turistických cest a cykloturistických tras. Celoročně lze využít tenisové kurty, kuželnu, bowling, sportovní halu, saunu. Je zde několik útulných vináren a hospůdek, diskotéky, restaurace a bary. Všechna tato zařízení jsou připravena poskytnout Vám kvalitní služby a zpříjemnit Váš pobyt v Krkonoších.

Nádherná příroda, zajímavé turistické cesty, vybavená lyžařská střediska – to je Rokytnice nad Jizerou. Právě zde můžete prožít klidnou dovolenou v Krkonoších v kterémkoliv ročním období.

českyenglishdeutschpolskihollandrusky

Multimedia

Slevy a výhody

  • 15% sleva na půjčovnu lyží
  • 10% sleva na lyžařskou školu
  • 50% sleva na saunu Více»

Hledat