» skok na hlavní menu


Služby v okolí – Rokytnice nad Jizerou

Pro Vaši plnou spokojenost pobytuRokytnici nad Jizerou doporučujeme tyto služby okolních firem, které Vám mohou zpříjemnit dovolenou v Krkonoších.

Stravování, restaurace

Možnosti stravování:

  1. Vlastní příprava jídel v kuchyni apartmánu. Prodejna potravin 30m.
  2. Restauraci HELENA s rezervací místa i času. Nutno objednat současně s pobytem předem.

Parkování

Parkování zdarma (od dubna do listopadu) přímo před objektem nebo za poplatek v garážích nebo na hlídaném parkovišti. V hlavní zimní sezóně je cena na veřejném parkovišti 120 Kč / den.

Půjčovna lyží, snowboardů a horských kol

Pro zájemce o zapůjčení lyží, snowboardů a dalších lyžařských doplňků doporučujeme s 15% slevou půjčovnu lyží SKI SPORT. Je zde i možnost kvalitního servisu a přednostního obsloužení.

V letních měsících je možné si vypůjčit horské kolo a vyrazit na turistické i náročné výlety po okolí. Upozorňujeme hosty na možnost nechat si vyvést kola lanovkou na hřebeny Krkonoš.

Lyžařská škola

Pro naše klienty neznalé lyžování nebo snowboardingu je možné se toto vše naučit s 10% slevou a přednostním výběrem. Nechte se svěřit do rukou profesionálů, kteří Vás naučí správné držení těla, oblouky atd.

Sauna a masáže

Po celodenním náročném programu na lyžích, snowboardu nebo na kole přijde sauna nebo masáž jistě vhod. I tyto služby Vám doporučujeme se slevou (sauna 50%, masáže 10%).

Restaurace Helena

Restaurace Helena

Restaurace Helena

Restaurace Helena

Lyžařská škola

Lyžařská škola

Sauna

Sauna

českyenglishdeutschpolskihollandrusky

Multimedia

Slevy a výhody

  • 15% sleva na půjčovnu lyží
  • 10% sleva na lyžařskou školu
  • 50% sleva na saunu Více»

Hledat